Obrazy, których nie pokazałam

Scroll

Zachęcamy do zapoznania się z tekstem Olgi Budzan pt. "Obrazy, których nie pokazałam"

Przez pewien czas w Muzeum Etnograficznym można było obejrzeć wystawę "Obrazy do opowiadania". Nie wszystko jednak, co wymyśliła sobie Olga Budzan, kuratorka wystawy, ostatecznie znalazło się wśród eksponatów.

Tekst opublikowany na łamach Rity Baum jest humorystyczną opowieścią o wystawie, która nigdy nie powstała. Jakie były główne tego przyczyny? No cóż, po prostu... nie mogła.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi tekstami, opublikowanymi w numerze 63/64. Egzemplarze  w formie papierowej dostępne są do nabycia w księgarni Tajne Komplety (Przejście Garncarskie 2, Wrocław) oraz wysyłkowo po kontakcie z redakcją. Istnieje również możliwość zakupu wersji elektronicznej - w tym celu należy skontaktować się z redakcją pod adresem: redakcja.ritabaum@gmail.com.
Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam Obrazy, których nie pokazałam